praktyki, staże, wolontariat, praca

PRACA

W związku z realizacją projektu FlorIntegral , współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, poszukujemy osobę na stanowisko ogrodnika.

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, prawo jazdy kategorii B, mile widziana znajomość j. angielskiego oraz obsługa mini-traktorka.

Zakres obowiązków:

bezpośredni nadzór nad pracownikami terenowymi, namnażanie roślin w fitotronie, w rozsadzie, aklimatyzacja siewek uzyskanych przez specjalistę ds. zbioru, nadzór fitopatologiczny, dobór podłoży, przygotowanie sadzonek, pielęgnacja na miejscu docelowym, nadzór nad organizacją zaplecza namnożeniowego w ZS ŚOB.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za namnażanie rzadkich gatunków roślin.

Czas pracy: 1 marzec 2018 - 31 październik 2020

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Magdaleną Maślak do 18 lutego 2018 (tel. 535 835 686, e-mail: m.maslak@sibg.org.pl).

 

 

PRAKTYKI, STAŻE, WOLONTARIAT

Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane odbyciem praktyk lub stażu czy pracy w ramach umowy wolontariackiej w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie w różnym charakterze: m.in. w zakresie przyrodniczym, edukacyjnym oraz prac ogrodowych.

 

Zgłoszenia i dodatkowe pytania prosimy kierować do:

 

dr Julia Góra

e-mail: j.gora@sibg.org.pl

tel. 534 994 577

 

lub 

 

dr Agata Smieja

e-mail: ogrodradzionkow@sibg.org.pl

tel. 534 994 576