KALENDARZ

2017-09-24 - DOŻYNKI

W programie m.in.: akcja sadzenia starych odmian jabłoni, warsztaty fotografii przyrodniczej, oprowadzanie po ogrodzie oraz wycieczki w poszukiwaniu jesieni, warsztaty stolarskie, kiermasz rękodzieła i eko-produktów. I jak zawsze - otwarte laboratorium i pracownia mikroskopowa, kawiarenka z pysznymi wypiekami, harcerska gra terenowa, strefa aktywności plastycznej oraz sportowej dla dzieci. I mnóstwo innych atrakcji... Szczegóły już wkrótce!

2017-05-21 - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIORÓZNORODNOŚCI

W programie m.in.: prelekcja o śląskich żubrach, nowa wystawa fotograficzna, warsztaty fotografii przyrodniczej, kącik ogrodniczy i stolarski, spotkanie z pszczelarzem, warsztaty mikroskopowe i laboratoryjne, oprowadzanie po ogrodzie oraz kiermasz rękodzieła i eko-produktów. I jak zawsze - otwarta kawiarenka z pysznymi wypiekami, harcerska gra terenowa, strefa aktywności plastycznej oraz sportowej dla dzieci. I wiele innych atrakcji... Szczegóły już wkrótce!

2017-03-26 - DZIEŃ WIERZBY

W programie m.in.: wierzbowe prelekcje, spotkania ze specjalistami, budowa żywych altanek wierzbowych, warsztaty plecionkarskie dla dużych i małych, warsztaty florystyczne, kącik ogrodniczy, wycieczka w poszukiwaniu wiosny oraz kiermasz wielkanocny. I jak zawsze - otwarte laboratorium i pracownia mikroskopowa, kawiarenka z pysznymi wypiekami, harcerska gra terenowa, strefa aktywności plastycznej oraz sportowej dla dzieci. I wiele wiele innych atrakcji... Szczegóły już wkrótce!

2017-02-18 - PTASZKOWE LOVE

Ptaszkowe Love to niezwykła akcja w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach, podczas której każdy chętny będzie mógł stworzyć swoją własną budkę lęgową dla ptaków i powiesić ją w dowolnym miejscu, np. w swoim ogrodzie. Zapraszamy w sobotę 18 lutego od godz. 12 do 18. Przygotowaliśmy dla Was także nasze ogrodowe stoisko - pogadanki, kącik dla dzieci i prezentacja różnych typów budek. Więcej szczegółów: http://3stawy.pl/ptaszkowe-love-czyli-walentynki-jakich-jeszcze-na-slasku-nie-bylo/

 

strona:
1