AKTUALNOŚCI

2018-05-07 - Zbieramy nakrętki

Zbieramy plastikowe nakrętki dla Marty, która od urodzenia zmaga się z chorobą genetyczną - zespołem Angelmana.Nakrętki można przynosić do Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej przy ul. Księżogórskiej 90a, która jest czynna w dni powszednie w godzinach 7.00 - 15.00. Zachęcamy do włączenia się do akcji!

 

Dla osób, które przyniosą dużo nakrętek mamy niespodzianki - sadzonki roślin.

 

 

2018-04-09 - Kurs fotografii przyrodniczej

Zapraszamy młodzież oraz osoby dorosłe do udziału w kolejnej części kursu fotrografii przyrodniczej prowadzonego przez pana Adriana Króla ze Związku Polskich Fotografów Przyrody. Kurs jest bezpłany, natomiast liczba miejsc ograniczona. Zajęcia będą realizowane od kwietnia do października w wybrane piątki i soboty - według bieżących ustaleń z uczestnikami. Zajęcia stacjonarne odbywać się będą w auli Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej w Radzionwoiie przy ul. Księżogórskiej 90a, a zajęcia terenowe w ogrodzie botanicznym, księżogórskim parku oraz innych interesujących przyrodniczo miejscach w nieodległej okolicy.

 

Start: 20 kwietnia o godz. 18.00

Na kurs obowiązują zapisy: 536 330 776

Jako wyposażenie do zajęć należy mieć z sobą aparat fotograficzny, najlepiej z wymienną optyką, choć nie jest to warunek konieczny.

 

W przeważającej części przewiduje się zajęcia terenowe.

Zapraszamy zarówno ubiegłorocznych, jak i nowych uczestników.

 

strona:
1
 > 
>>